O nás

Seznamte se s naší společností RYBKA GROUP a.s.

Seznamte se s naší společností
RYBKA GROUP a.s.

Historie v bodech

Píše se rok 1992.

Na počátku byla jedna Avia s jedním řidičem – dnešním jednatelem firmy Františkem Rybkou, který přes týden jezdil a o víkendech opravoval auto, aby další týden sloužilo.

V roce 2011 se změnila právní forma firmy na RYBKA CZ s.r.o. a s ní i filozofie firmy. Postupně jsme  začali dynamicky rozšiřovat objemy přeprav samozřejmě počty vozidel a řidičů. Díky naším zákazníkům rosteme a rozvíjíme se. A tak trochu i měníme. Založili jsme proto také dceřinou společnost RYBKA SEA & AIR s.r.o. sídlící v Hradci Králové.

K tomuto kroku jsme se rozhodli pro ještě lepší zajišťování přeprav od balíčku až po nadměrné přepravy – ať už cestou po moři, vzduchem, po silnici či dokonce po železnici. Umíme i speciální i nadměrné přepravy. Dokážeme pro vás obstarat doslova celý svět.

Máme pro to dostatečně velký a variabilní vozový park umožňující úsporné a kvalitní logistické řešení Vašich přeprav. Specializujeme se na velkoobjemové lehkotonážní přepravy. Zajišťujeme komplexní přepravní řešení od 1 kg až 24 000 kg.

Naším cílem je vyhovět zákazníkům při hledání nejlepšího přepravního řešení. Snažíme se o maximální spokojenost zákazníka, kterému jsme schopni nabídnout rychlé, spolehlivé a cenově přijatelné komplexní služby v dopravě a spedici. Poskytujeme ale i řadu dalších služeb pro bezpečnou, spolehlivou, ekonomickou a rychlou přepravu všeho, co vyrobíte nebo s čím obchodujete.

V roce 2021 jsme kvůli přehlednosti, zjednodušení a sjednocení firem změnili vlastníka na RYBKA GROUP a.s..

Rok 2022 byl rokem zajímavým ve všech segmentech našeho podnikání společnosti RYBKA LOGISTICS s.r.o. se podařilo získat silného zákazníka v oblasti skladování a logistiky. Společnost RYBKA SUPPORT s.r.o. – chráněná dílna zažila rok růstu a spousty nových projektů. Celá společnost se stabilizovala, jak personálně tak zakázkovou náplní, čímž je především facility management a likvidace dřevěného odpadu.

V neposlední řadě se k nám připojila společnost DIGON CZ s.r.o., která působí v oblasti grafických služeb a reklamy.

Máte dotaz?

Pak nás neváhejte kontaktovat, buď na centrální email, nebo telefon: